Wyświetl pojedynczy post
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85322
Stary 22.07.2019, 12:50
@Rafał78: ale to wszyscy wiemy, tylko - abstrahując od strony finansowej - kto miałby te transfery przygotować i przeprowadzić?
Pamiętasz jak u nas wygląda sytuacja z działem skautingu, dyrektorem sportowym, właścicielami?
My nie tylko finansowo leżymy niestety i nie jest to absolutnie efekt jedynie ostatnich lat i aktualnych władz!
To są DZIESIĘCIOLECIA zaniedbań.


Gdzieś w internetach się przewijało, że spłaciliśmy 5mln długu w poprzednim sezonie.
Ja to widzę tak, że nasz plan na ten sezon to spłata kolejnych kilku mln i utrzymanie w Ekstraklasie.



Jeśli (daj Boże) któryś z naszych zawodników zaliczy sezon życia (pamiętacie np. Zieńczuka?) to możemy się bić i o puchary (to jest TYLKO nasza liga), jeśli nikt się nie wybije ponad średnią ligową to będziemy przeplatać porażki i remisy fartownymi wygranymi ...
Odpowiedz cytując