Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Jay jay
Member
Od: 05.2016
Offline
#
85320
22.07.2019, 07:57
Pepinho
napisał(a):
U nas żadnej polityki transferowej nie ma od lat, liczenie na okazje, last minute może się skończyć tragicznie mając na uwadze stan naszego posiadania i wiek czołowych piłkarzy.
glos rozsadku
Jay jay
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jay jay
Znajdź inne posty napisane przez Jay jay