Pepinho napisał(a):

|
O przebudowie drużyny można mówić jeżeli takowa ma jakiś sens my co sezon robimy niby przebudowę by z kolejnym pod względem sportowym notować słabsze wyniki. Obecnie kadra jest na walkę o utrzymanie takimi ogórami Jak Janic,ki czy Niepsój gry obronnej nie poprawimy. Co do naszej ofensywy to bez wzmocnień emerytem Brożkiem nic nie zdziałamy. Swoją drogą dziwne te częste kontuzje środkowych pomocników.
|
Człowieku, zlituj się. Przecież my przebudowujemy kadrę z przyczyn czysto finansowych, co okienko odchodzą najlepsi zawodnicy (przede wszystkim ofensywni). Przez trzy okienka z rzędu tracimy najlepszych napastników - pokaż mi inną drużynę z takimi problemami.