|
Oj byle ogórek nie strzeli 10 już ile było zapowiadających się "gwiazd" czy to z zagranicy czy to młodych piłkarzy z PL i nic. Właśnie w E. o Napastników nie jest łatwo. Nazwiskami można sypać od groma.
Młody Piłkarz = Inwestycja. Uda się nie uda ale szansa na $$ spora.
|