pzkwr napisał(a):

|
Jażdżewski w wywiadzie powiedział otwarcie, że czekają na okazje.
|
Na tym bazowałem, ale tak było przecież zawsze. Dobrze że najważniejsze wzmocnienia ogarnęliśmy na początku sezonu.
@Arked - no tak, ale sytuacja finansowa jest jaka jest. Inna rzecz że liga jest słaba, byle ogórek strzeli tu 10+ goli przy odrobinie farta i chęci.