wolfy napisał(a):

|
Napastnik o ile będzie, to na koniec okienka z zawodników bez klubu. Po prostu - napastnicy kosztują.
|
I na pewno będzie to ktoś z jakimiś wadami (wiek, kontuzje, forma, słabe statystyki). Więc trzeba być przygotowanym, że szału nie będzie.