Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85315
Stary 20.07.2019, 10:25
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Napastnik o ile będzie, to na koniec okienka z zawodników bez klubu. Po prostu - napastnicy kosztują.
I na pewno będzie to ktoś z jakimiś wadami (wiek, kontuzje, forma, słabe statystyki). Więc trzeba być przygotowanym, że szału nie będzie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując