Wyświetl pojedynczy post
rdunia87
Banita
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85313
Stary 20.07.2019, 10:17
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ale na tych Hiszpanach zarobiliśmy grosze. Poważne pieniędze można zarobić na młodych piłkarzach. Jakoś ten 35 milionowy dług musimy spłacić. Twoje płacze na nic.

Cieszy mnie zmiana polityki transferowej. Nie monizm a wiele źródeł piłkarzy w różnym wieku.
Nie masz racji bo zarobiliśmy grosze czyli więcej niż na tych wspaniałych młodych biało- czerwonych pilkarzach. Twoje sracze na nic!
Ostatnio edytowane przez rdunia87 : 20.07.2019 o godz. 10:21.
Odpowiedz cytując