matinen napisał(a):

Niby fajnie, młody i do tego Polak ale po co nam kolejny obrońca jeżeli mamy pół napastnika i żadnego zamiennika do środka pola? Tak tylko pytam
|
Mamy bardzo wiekowych obrońców takich jak Burliga, Sadlok czy Wasyl. Chłopak jest jeszcze juniorem (daje nam pole manewru przy nowych przepisach), coś tam chyba umie i możemy na nim zarobić.
Stawianie na młodych to jeden z elementów wyprowadzania Wisły na prostą.
Napastnik o ile będzie, to na koniec okienka z zawodników bez klubu. Po prostu - napastnicy kosztują.