Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85312
Stary 20.07.2019, 10:14
matinen napisał(a):Wyświetl post
Niby fajnie, młody i do tego Polak ale po co nam kolejny obrońca jeżeli mamy pół napastnika i żadnego zamiennika do środka pola? Tak tylko pytam
Mamy bardzo wiekowych obrońców takich jak Burliga, Sadlok czy Wasyl. Chłopak jest jeszcze juniorem (daje nam pole manewru przy nowych przepisach), coś tam chyba umie i możemy na nim zarobić.
Stawianie na młodych to jeden z elementów wyprowadzania Wisły na prostą.

Napastnik o ile będzie, to na koniec okienka z zawodników bez klubu. Po prostu - napastnicy kosztują.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując