rdunia87 napisał(a):

Temat wałkowany setki razy. Co w tym fajnego ? Oglądjąc reprezentację u17/u19 itp. poziom polskich zawodników był tragiczny. Polscy piłkarze robią często z siebie gwiazdki i chcą się nachapać. Przyjechał Hiszpaz z 3 ligi i został królem strzelców a takich przykładów jest sporo.
Zamiast do gangstera można to odnieść do piłkarza.
https://www.youtube.com/watch?v=rZaRW7y7ArU
|
Ale na tych Hiszpanach zarobiliśmy grosze. Poważne pieniędze można zarobić na młodych piłkarzach. Jakoś ten 35 milionowy dług musimy spłacić. Twoje płacze na nic.
Cieszy mnie zmiana polityki transferowej. Nie monizm a wiele źródeł piłkarzy w różnym wieku.