matinen napisał(a):

|
Niby fajnie, młody i do tego Polak
|
Temat wałkowany setki razy. Co w tym fajnego ? Oglądjąc reprezentację u17/u19 itp. poziom polskich zawodników był tragiczny. Polscy piłkarze robią często z siebie gwiazdki i chcą się nachapać. Przyjechał Hiszpaz z 3 ligi i został królem strzelców a takich przykładów jest sporo.
Zamiast do gangstera można to odnieść do piłkarza.
https://www.youtube.com/watch?v=rZaRW7y7ArU