|
Czy ktoś wie może jak będzie wyglądać sytuacja z oglądaniem meczów Wisły za granicą w tym sezonie? Czytałem kiedyś, że dailymotion ma przestać pokazywać spotkań ekstraklasy, czy istnieje jakaś nowa aplikacja/strona, gdzie legalnie będzie można zobaczyć mecze Wisły?
|