Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26189
Stary 16.07.2019, 17:21
Charlie napisał(a):Wyświetl post
Coś więcej? Bo widziałem tylko info na forum, a żadna strona WIslacka nie mówi, że ma na kontuzję i ile ma potrwać jego ewentualna nieobecność.
Gdzies czytalem ze staw skokowy czy cus , niepamietam czy bylo o zabiegu czy nie bo nie chce siac fernentu , gdzies tak cos bylo w necie .....oby to nieprawda
Odpowiedz cytując