Charlie napisał(a):

|
Coś więcej? Bo widziałem tylko info na forum, a żadna strona WIslacka nie mówi, że ma na kontuzję i ile ma potrwać jego ewentualna nieobecność.
|
Gdzies czytalem ze staw skokowy czy cus , niepamietam czy bylo o zabiegu czy nie bo nie chce siac fernentu , gdzies tak cos bylo w necie .....oby to nieprawda