Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Alonso19
Member
Od: 08.2011
Offline
#
5079
13.07.2019, 15:38
Nikt nie zauważył, że zmienił się trzeci strój? Ja sam dopiero nie dawno zwróciłem na to uwagę mimo iż już w rundzie wiosennej był w użyciu. Zgodnie z tradycją niebieskie Tiro 17 zostało zastąpione przez nowsze Tiro 19.
Alonso19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Alonso19
Znajdź inne posty napisane przez Alonso19