|
Kawał dobrej roboty. Od zawsze powtarzałem, że miasto ignoruje Wisłę, bo jej kibice nie potrafią wywierać nacisku na radnych i prezydenta. Ta analiza to krok w bardzo dobrą stronę - do przeczytania i zapamiętania przez wszystkich fanów Białej Gwiazdy.
|