|
I wy myślicie że UMK będzie poważnie podchodził dó tej Uchwały? Ona jest tylko kierunkowa, nie.zobowoazujaca do niczego. Najpierw trzeba by spłacić zaległości za wynajem stadionu, póki co nie jesteśmy poważnym graczem do.rozmow. Polityki też sie.na tym.nie zrobi bo wybory samorządowe za 4 lata dopiero.
|