croisant napisał(a):

Oglądałam i moim zdaniem krytyka tego serialu jest mocno przesadzona. Fakt, że są elementy świata, które do siebie nie pasują i pewne decyzje bohaterów są na zasadzie horrorowego "rozdzielmy się!", ale całość oglądało mi się całkiem przyjemnie. Nie było bardzo przewidywanie i naprawdę się wciągnęłam. Nie mogę tylko przeboleć, że Więckiewicz nie zagrał na takim poziomie, do jakiego się przyzwyczaiłam.
_____________________
cromed prowadzi badania kliniczne na temat leczenia migreny.
|
Powiem szczerze, że wiele się słyszy teraz o tym serialu, więc chętnie go zobaczę.

ale jakoś nie mam czasu, żeby do niego siąść.