maciekkk napisał(a):

|
O jakich kwotach jest mowa w tej ustawie ?
|
Kwot nie ma. Są dość ogólnikowe zapisy, ale grunt że sprawa w końcu rusza z miejsca.
Niestety pomimo bardzo korzystnej dla nas obrady rad miasta to ciężko być optymistą w świetle "negatywnej" opinii Majchrowskiego.
Szczegóły ustawy oraz poprawek, opinii prawnej i prezydenta do przeczytania na stronie
https://www.bip.krakow.pl/?dok_id=10...b=wtoku&vReg=1
Druk nr 456
PS. Nie znam radnej Alicji Szczepańskiej, ale musi być to bardzo rozsądna kobieta
