wściekłe pięści węża napisał(a):

Tak właśnie urzędnicy traktują mieszkańców. I ciężko im się dziwić, skoro mieszkańcy co wybory pokazują, że lubią jak im się pluje w twarze. A urzędniczyna, to jest prosty człowiek - nie zna pojęć jak pokora czy godność. Dostał mega fuchę przy pisaniu komentarzy na tt, więc jest ważny. 
Mam nadzieję, że temat zostanie odpowiednie nagłośniony. Zachęcam do podbijania wątku i zadawania pytań na tt.
|
Już poszło pismo do prezydenta w tej sprawie.
A z innych newsów: RMK przegłosowała dzisiaj uchwałę kierunkowa w sprawie Wisły. Decyzja o przyznaniu Wiśle pieniędzy (z tytułu reklamy) już "tylko " w rękach prezydenta.