Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1149
Stary 10.07.2019, 11:45
solny napisał(a):Wyświetl post
Ten sam. Miałem o nim pisać. Przyznam że mi się micha ucieszyła po tym newsie, bo po tamtym meczu byłem tak wkurzony że cały dzień nie mogłem dojść do siebie.
Miałem to samo.Kawał ch.... z niego jest. Bezczelnie wydrukował mecz i śmiał się nam prosto w twarz. jak widać ręka sprawiedliwości go dosięgła
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując