solny napisał(a):

|
Ten sam. Miałem o nim pisać. Przyznam że mi się micha ucieszyła po tym newsie, bo po tamtym meczu byłem tak wkurzony że cały dzień nie mogłem dojść do siebie.
|
Miałem to samo.Kawał ch.... z niego jest. Bezczelnie wydrukował mecz i śmiał się nam prosto w twarz. jak widać ręka sprawiedliwości go dosięgła
