Przybyszewski napisał(a):

|
Patryk przesadził z siłownią przez co stracił totalnie dynamikę.
|
Albo zwyczajnie, z wiekiem.
@brylant17 - w pewnym momencie przestał się rozwijać. Porażka w Turcji zniszczyła go psychicznie, być może zrozumiał że pewnego poziomu nie przeskoczy. W Ekstraklasie się naprawdę wyróżniał, jeszcze trzy lata temu to był top.
Nie wiem czy poradziłby sobie w silniejszej lidze. Być może to był jego maks, ale i tak zapisał się w historii Wisły i ekstraklasy. Mistrzostwa Polski, gra w pucharach, gole, asysty.