Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14162
Stary 30.06.2019, 21:08
Przybyszewski napisał(a):Wyświetl post
Patryk przesadził z siłownią przez co stracił totalnie dynamikę.
Albo zwyczajnie, z wiekiem.

@brylant17 - w pewnym momencie przestał się rozwijać. Porażka w Turcji zniszczyła go psychicznie, być może zrozumiał że pewnego poziomu nie przeskoczy. W Ekstraklasie się naprawdę wyróżniał, jeszcze trzy lata temu to był top.
Nie wiem czy poradziłby sobie w silniejszej lidze. Być może to był jego maks, ale i tak zapisał się w historii Wisły i ekstraklasy. Mistrzostwa Polski, gra w pucharach, gole, asysty.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.06.2019 o godz. 21:14.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując