|
wg mnie Mały nie jest szczególnie lubiany w klubie i średnio akceptowany przez starszyzne ( mogę sie mylić ? ) zresztą nie wyobrażam sobie małeckiego z jego wybujanym EGO stojącego obok kogoś takiego jak np Kuba Błaszczykowski...
wg mnie nie chcą go żeby nie psuć atmosfery, ale to tylko moje teorie
|