|
Ja mu bardzo dziękuję za wszystko co zrobił dla Wisły (a zrobił dużo dobrego) i kibicuję mu w dalszej karierze.
Szkoda, że jego kariera tak się potoczyła. Miał wszystko co trzeba żeby zostać legendą naszego klubu .... oprócz chłodnej głowy
Mój post jest subiektywną, własną opinią na dany temat i ma na celu wyrażenie osobistego zdania na dany temat
|