|
Moim zdaniem potrzebujemy bramkarza. Przydałby nam się ktoś doświadczony. Chyba wolny jest Załuska, Putnocky (blisko Śląska), ale inne drużyny pościągały sobie dobrych bramkarzy. Mimo wszystko na tej pozycji szczególnie potrzeba doświadczenia i prawdziwego lidera.
|