tas de fleia napisał(a):

|
Wg TM ma kontrakt do czerwca 2020. I tak też mi się wydaje, że było powiedziane jak przychodził, że kontrakt na 2 lata.
|
tyle że Bałaniuk przychodził w sierpniu 2017 roku, więc w teorii to powinien mu się kończyć teraz kontrakt jeśli miał na 2 lata
Być może kontrakt obowiązuje np do 31 sierpnia 2019 roku z opcją przedłużenia. Pytanie czy w ogóle są tak podpisywane kontrakty.