WHITE*STAR napisał(a):

|
A gdzie ja Ci coś takiego obiecałem? Wiesz na czym polega idea i dążenie do niej? Sam w swoich tabelach pokazałeś, że są kluby, które dobrze funkcjonują zarówno pod względem sportowym jak i finansowym przy składzie o średniej wieku 23-24 lata.
|
A gdzie ja napisałem, że obiecałeś? To jest coś czego od Ciebie oczekuję. Tylko, że wtedy mogłoby się okazać, że akurat żaden z tych modeli jest nie do zastosowania w naszej sytuacji ... i skończyłoby się pisanie " skoro w Holandii się da to i u nas też".