Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85264
Stary 24.06.2019, 15:10
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Za rok Wasyl, Brożek i Boguski mogą zawiesić buty na kołku i tyle ich widziałeś.
Nie tyle mogą, co wydaje mi się to wręcz przesądzone. Zwłaszcza przy Wasylu i Brozku. Chyba nawet mistrzostwo i wizja przygody w 4 meczach w Europie by tego nie powstrzymała.

Czyli za rok odpadna nam co namniej 2 najstarsi zawodnicy.
Odpowiedz cytując