Karherop napisał(a):

|
Za rok Wasyl, Brożek i Boguski mogą zawiesić buty na kołku i tyle ich widziałeś.
|
Nie tyle mogą, co wydaje mi się to wręcz przesądzone. Zwłaszcza przy Wasylu i Brozku. Chyba nawet mistrzostwo i wizja przygody w 4 meczach w Europie by tego nie powstrzymała.
Czyli za rok odpadna nam co namniej 2 najstarsi zawodnicy.