Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85229
Stary 20.06.2019, 17:15
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Kuba myślę że jeszcze spokojnie 2-3 lata będzie grał w piłkę, skończy karierę w Wiśle i na pewno znajdzie jakaś funkcje w klubie (w końcu właściciel ) A i tym bardziej zostanie u nas, niż będzie jeździł po świecie z małym dzieckiem.

A dodatkowo przy jego popularności będzie jeszcze długo czas zarabiał dobre pieniądze na udziale w reklamach.
Ciekawe czy klub (pewnie tak), zaproponuje mu prace za jakies wynagrodzenie , chocby minimalne , bo chyba dalej dokladal nie bedzie
Odpowiedz cytując