Karherop napisał(a):

Kuba myślę że jeszcze spokojnie 2-3 lata będzie grał w piłkę, skończy karierę w Wiśle i na pewno znajdzie jakaś funkcje w klubie (w końcu właściciel ) A i tym bardziej zostanie u nas, niż będzie jeździł po świecie z małym dzieckiem.
A dodatkowo przy jego popularności będzie jeszcze długo czas zarabiał dobre pieniądze na udziale w reklamach.
|
Ciekawe czy klub (pewnie tak), zaproponuje mu prace za jakies wynagrodzenie , chocby minimalne , bo chyba dalej dokladal nie bedzie