Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85225
Stary 20.06.2019, 10:13
@WHITE*STAR

masz swoje argumenty i trzeba docenić konstruktywne wywody, ale wg mnie i interpretujesz sytuację w Wiśle zbyt sztampowo...

Gdyby w kadrze na jesień nie było Wasyla, Brożka czy Sadloka, kadra mogłaby się rozsypać już w grudniu. To właśnie starszyzna zadecydowała i przekonała młodych aby nie składali wezwań do zapłaty.
A jak było w styczniu? Starzy uciekli z klubu? Nie. Uciekli Ci magiczni 23 latkowie, Halilovic, Kort, Arsenic.

Starszyzna MUSI być w klubie. Można się bawić w cracovie i mieć tak jak oni 17 zagranicznych zawodników, żadnych legend w klubie, kogokolwiek z kim kibice mogą się identyfikować. Bieda sprawiła u nas że jest po prostu normalnie i wielu ludziom to się podoba. I z tego co widać na forum nawet większości. Po zakupie karnetów również ludzie dają wyraz temu że podobają im się zmiany w klubie.
Nawet sobie nie zdajesz sprawy ile osób przychodzi na stadion bo wie że zagra Kuba czy Wasyl.

A o to że sportowo też ta starszyzna będzie ustępować pola na placu mlodszym bądź spokojny.

Nie zdziwię się jak wiosna nasza obrona będzie wyglądam tak: Niepsuj (23 lata), Klemenz (23), Janicki (27), Grabowski (20). Aż taka fatalna średnia wieku?
Odpowiedz cytując