|
Chciałbym przekazać komunikat jako właściciel Wisły Kraków wszystkie zażalenia proszę kierować do mnie droga pisemna. Zastrzegam że jestem bardzo zajęty transferami w obecnym czasie mogę nieodpowiadac od razu na każde skomlenie pisemne przesłane do mnie.
Dziękuję, Tylko Wisła, ja zostaję a Ty!
UcheJ
|