Wyświetl pojedynczy post
UcheJ
Senior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85223
Stary 20.06.2019, 09:23
Chciałbym przekazać komunikat jako właściciel Wisły Kraków wszystkie zażalenia proszę kierować do mnie droga pisemna. Zastrzegam że jestem bardzo zajęty transferami w obecnym czasie mogę nieodpowiadac od razu na każde skomlenie pisemne przesłane do mnie.

Dziękuję, Tylko Wisła, ja zostaję a Ty!

UcheJ
Odpowiedz cytując