Przykład Piasta czy chociażby z wczorajszego meczu Włochy Polska niczego ludzi nie nauczy
Aby zdobyć mistrzostwo Polski, niekoniecznie trzeba mieć najlepszych zawodników w kraju czy największy budżet.
Trzeba mieć ogarniętego trenera, szeroki skład, świetnie przygotowanie fizyczne i trochę szczęścia.
Jakość indywidualna zawodników jest ważna, ale mamy tu do czynienia ze sportem drużynowym a nie indywidualnym. Tu not za styl się nie wystawia. A nawet jeśli to nic one nie znaczą.
Obecnie brakuje nam (zakładam odejście tylko Lisa i Pierzaka) - 3-4 zawodników, aby nie odcięło mam prądu pod koniec rundy gdy przyjdą kontuzje i kartki .