Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85222
Stary 19.06.2019, 21:35
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
Te 23 lata to było z głowy, w odpowiedzi na to, że mamy wielu zawodników poniżej tego wieku.
Aha, z głowy, czyli z niczego.

Cytat:
Nie mniej nawet Twoje dane pokazują, że średni wiek na poziomie 23-24 lata jest sensowny i osiągalny dla trochę mądrzej niż nasz zarządzanych klubów.
I uważasz, że samą "mądrością zarządzania" przyciągają w Holandii tych młodych zdolnych? A może jesteś z obozu "dać młodym szansę i na pewno odpalą"?

Cytat:
Pokazałeś także, że Wisła ma jedną z najstarszych kadr w lidze oraz że żadna drużyna w Eredivisie nie ma tak wysokiej średniej wieku jak Wisła.
Średnia, jak to średnia, bywa bardzo mylącą wartością. Jak ktoś zauważył np. wystarczy wymienić Wasyla na 11 lat młodszego zawodnika i nam się drużyna odmłodzi od razu o cały rok.
poza tym ADO Den Haag - 27,2, my 27,4. Doprawdy różnica ogromna.

Cytat:
Jeszcze raz podkreślam: zarząd jeszcze te średnie zawyża na przyszły sezon, podczas gdy inni idą w drugą stronę
Rozumiem, że już teraz wiesz kto będzie najczęściej grał w przyszłym sezonie? Bo wystarczy, że Wasyl i Boguś częściej będą siedzieć na ławie niż grać i nam się "magicznie" drużyna odmłodzi przynajmniej o 2 lata.

Cytat:
Co do 1. Ligi Górnika - to ja się obawiam, że przy obecnym zarządzaniu kadrą, my nie wylądujemy w 1. lidze, a od razu w 4...
A to już bez zostawię bez komentarza.
Współwłaściciel, współsponsor
Odpowiedz cytując