Wyświetl pojedynczy post
viktor56
Senior Member
 
Od: 12.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22214
Stary 19.06.2019, 19:39
Widział ktoś tego Crnigoja w akcji, a nie na skrótach? Z tego co widzę, to na TT zapanowała euforia z niedowierzaniem - ciekawi mnie, czy to rzeczywiście jest aż tak klasowy zawodnik, jak wszystkim tam się wydaje i czy jest tak nieosiągalny jak się słyszy z drugiej strony. Ktoś jest się w stanie wypowiedzieć? Ostatecznie - liga średniawa, reprezentacja mocno średniawa.

Jeśli dostalibyśmy do tej paki co mamy dwa bardzo trafione transfery, to możemy śmiało w tej lidze walczyć. Myślę tu o zawodnikach, którzy realnie byliby w stanie zrobić różnicę na poziomie ekstraklasy. Inaczej będziemy trzymać poziom, ale jak Stolarczyk nie dokona cudu na miarę Waldka w ostatnim sezonie, to, moim zdaniem, z tym co teraz mamy, będziemy walczyć o czwarte miejsce i nie więcej. Chodzi o to, żeby mieć kilku zawodników zdecydowanie przewyższających ligę poziomem. W tym momencie takim zawodnikiem jest Kuba, Basha i Vukan - jak wyjdzie mu mecz. Przód, lewe skrzydło i tył cudów nie dokona, nie mamy tam nikogo kto mógłby sam uciągnąć mecz (tak się przynajmniej wydaje), ani Mateusz Mak też tego nie zrobi, jeśli go rzeczywiście podpiszemy. Szkoda, że nie wzięliśmy Robaka. Dałby gwarancję, że ktoś zawsze nogę dołoży.

Kwestia tych, potencjalnych, 3 transferów które mogłyby się teraz dokonać moim zdaniem rozstrzygnie, czy będziemy grać o cokolwiek więcej - z racji że mamy w zespole tamtych wymienionych trzech i świetnego trenera szansa jest większa niż w ostatnich kilku latach. Jeszcze tylko trochę, minimalnie brakuje tam jakości.
Odpowiedz cytując