Wyświetl pojedynczy post
UcheJ
Senior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85218
Stary 19.06.2019, 18:09
Ludzie litości... Co Wy porównujcie najmłodsza ligę w Europie która ma politykę od kilkudziesięciu lat promowania młodych i ich sprzedawania do biednej ligi która nigdy nie stała na szkoleniu... Wyciągnij Wasyla z liczby i nagle odmłodzi nam się skład o rok my istniejemy tylko na papierze bo za dwa lata może nas nie być... Cały czas musimy walczyć o to żeby zarabiać więc kupować bony i karnety lepiej i czekać kto jeszcze dołączy.
Odpowiedz cytując