|
Postulowane przez White Star odmłodzenie Wisły to moim zdaniem droga do upadku klubu. Potrzebujemy legend jak Kuba, Paweł czy Wasyl. Potrzebujemy doświadczonych ligowców. Potrzebujemy młodych, żeby ich sprzedać. Naszym celem jest oddłużenie klubu. Główne dochody muszą pochodzić z trzech źródeł: wysoka frekwencja, wynik sportowy, sprzedaż młodych. Jeśli postawimy wszystko na sprzedaż młodych, to nie bedzie wyniku, nie będzie frekwencji, w konsekwencji nie będzie też kogo sprzedać. Mogiła.
Dzisiejsza polityka kadrowa klubu wydaje mi się co najmniej dobra.
|