|
Jeśli o mnie chodzi, to bardzo mi się podoba aktualna polityka transferowa Wisły, nie chodzi nawet o to jakich piłkarzy bierzmy, bo wiadomo mamy możliwości jakie mamy i trzeba sobie radzić. Mimo wszytko trzeba docenić, że po pierwsze szkielet drużyny i większość spraw transferowych mamy zamkniętych lub na ukończeniu, a dopiero zaczął się okres przygotowawczy, więc nie będzie sytuacji, że trzeba będzie brać piłkarzy na ostatnią chwile i ogrywać w trakcie sezonu jak to było za Junco. Jeszcze inna bardzo fajną rzeczą jest to, że w końcu zaczęliśmy zarabiać na piłkarzach, w przeciągu ostatniego pół roku już ponad 5 mln zł, nie pamiętam kiedy ostatnio tyle zarobiliśmy w podobnym okresie, a jeszcze pewnie zarobimy na Lisie, może nam coś skapnie z Carlitosa, więc jakieś pieniądze na spokojną, dalszą egzystencje będą. Wiadomo na oceny ostateczne trzeba będzie poczekać przynajmniej do przyszłego okienka, żeby ocenić jak obecne ruchy się udały, ale generalnie aktualnie działania oceniam na duży PLUS.
|