Wyświetl pojedynczy post
Hermond
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85211
Stary 19.06.2019, 16:15
widać jak tym sposobem Ruch wyszedł z zapaści finansowej. Brał zawodników za grosze, promował i sprzedawał za miliony. Teraz jest średniakiem europejskim.
Górnik Zabrze ruszył podobną drogą. Przestał brać pieniądze od miasta bo zaczął żyć z handlu zawodnikami. Nie musiał też ratować się drogim, zagranicznym zaciągiem aby uniknąć spadku.
Do tego jak mówi doświadczenie kibice lepiej identyfikują się.z nieznanymi nikomu zawodnikami z Afryki czy Słowacji niż z jakimiś Wasilewskimi, Makami czy Sadlokami. Co więcej Ci anonimowi zawodnicy ze wszystkich krańców świata zakochują się w klubie po uszy i nie zmuszają klubu do sprzedaży ich poniżej wartości.
Powód: interpunkcja
Ostatnio edytowane przez Hermond : 19.06.2019 o godz. 16:16.
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując