Wyświetl pojedynczy post
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85203
Stary 19.06.2019, 12:39
@WHITE*STAR
Nic się nie przejmuj, to normalne po hibernacji


Masz świadomość - choćby mniej więcej - w jakiej sytuacji jest obecnie nasz klub? Przecież nadal realne jest ryzyko, że nie dociągniemy do końca sezonu ...
Serio uważasz, ze w tym momencie stać nas na zabawę w ściąganie anonimów z 3 ligi Hiszpańskiej i liczenie, że któryś odpali? A jak nie, to co?


Nie lubię osobiście Peszki, ale pisanie "dzban", czy deprecjonowanie jego wkładu w UTRZYMANIE (tak, walczyliśmy o przetrwanie i utrzymanie!!!) jest po prostu nieuczciwe.


Pamiętasz ostatnie kolejki i MEGA duży problem z zestawieniem meczowej 11?


Jak masz czas to poszukaj statystyk prędkości max, ilości km itp w ostatnich meczach pod kątem osiągnięć Pawła czy Sławka. Zapewniam, że będziesz zdziwiony ilu naszych "młodych" jest daleko za nimi
Odpowiedz cytując