PSYCHOLTSW napisał(a):

@white*star tym zdaniem: "Biegajcie sobie dalej z maczetami, byle z daleka ode mnie.", potwierdziłeś, że najlepiej z Tobą nie dyskutować. to była żenująca wrzuta na poziomie sympatyków z drugiej strony Błoń. żegnam
|
Tak napisałem, bo chyba tylko dla podobnego psychopaty, Peszko po faulu na Novikovasie, nie zasługuje na miano arcydzbana.