Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2100
Stary 19.06.2019, 08:17
WBO pogratulowało nowemu mistrzowi tuż po walce

Generalnie ta walka to naprawdę.antyreklama boksu...Sam miałem jechać na galę do Rzeszowa ale po tym co się wydarzyło to już nie wiem, czy się wybiorę.

Sauerland jest głównym organizatorem WBSS a jednocześnie promotorem Breidisa, który nota bene został już pociągnięty za uszy przez sędziów w pierwszej walce z Gevorem.
Natomiast w sobotę stały się już rzeczy naprawdę niezwykle: taki cios łokciem jaki zadał Breidis to powinna być dyskwalifikacja, walka bokserska przerodziła się w uliczną...
Ale finalnie - uważam, że wynik zostanie utrzymany
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując