Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85195
Stary 18.06.2019, 23:57
Bukse czy Balickiego bym dał na wypożyczenie, bo Ekstraklasa to na razie za wysokie progi na nich , a powinni grac jak najwiecej.
Ciekawe ile wezmiemy hajsu za Lisa , bo jest mlody i perspektywiczny
Odpowiedz cytując