matinen napisał(a):

|
W klubie jest biednie, a stać nas na kontrakt dla Pawła i to właściwie tyko z sentymentu?
|
Nie żebym był wielkim fanem kolejnego sezonu Brożka, natomiast wydaje mi się, że bierze śmieszne grosze za granie.
Balicki, Buksa mają się od kogo uczyć a Paweł bądź co bądź...fatalnie nie wyglądał pod koniec sezonu, zwłaszcza, że długo nie grał.