Wyświetl pojedynczy post
matinen
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85193
Stary 18.06.2019, 23:00
Większość działań transferowych zarządu jest ok, biorąc pod uwagę obecne realia (może poza pożegnaniem Słomki i Śliwy). Nie mogę jednak zrozumieć uporczywego przedłużania kontraktu z Pawłem Brożkiem. Pamiętam jego gole z dawnych czasów ale to przeszłość. Żeby chociaż Paweł miał jeszcze zdrowie do grania w piłkę ale niestety nie ma. Wieku się nie oszuka, szczególnie na pozycji napastnika. Nie patrzę na suche statystyki ale Paweł więcej się leczy niż jest zdrowy więc nawet jego doświadczenia nie da się wykorzystać. W klubie jest biednie, a stać nas na kontrakt dla Pawła i to właściwie tyko z sentymentu? Jaki w tym sens?
Odpowiedz cytując