Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85190
Stary 18.06.2019, 20:28
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Oficjalnie tak, ale nieoficjalnie Kwiecień zwiększył sponsoring, żeby było na Peszkina. Wisłocki to tłumaczył w jednym z wywiadów.



Czyli kogo? Kiko już tutaj nie ma, a jak widać po innych klubach (większość hiszpańskich transferów to nieporozumienia) nie każdy zabrany Hiszpan z ligi podwórkowej robi u nas furorę.





Czyli które? Burliga, Klemenz czy Peszko to są transfery do dupy? To na co ty liczyłeś? Na zawodnika za darmo, ściąganego na biegu, którego po pół roku sprzedamy za milion w twardej walucie?
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Ja to bym wolał mieć np. Messiego zamiast Drzazgi tylko co z tego?

Przykład z Angulo akurat słabo trafiony, bo śmiem twierdzić, że z Kolarem z przodu to mogliby się nie utrzymać i wtedy to 500k euro to byłaby bardzo słaba rekompensata.

Ogólnie podsumowywując to zachowujesz się jakbyśmy mieli wykupiony jakiś abonament na grę w Ekstraklasie i nam nie groził spadek. Inaczej nie jestem w stanie wytłumaczyć twojej chęci ściągania tylko młodych, których będzie można sprzedać, ale mogą też okazać się całkowitymi niewypałami.
W tym okienku Wisła podpisała: Boguski (35 lat), Wasilewski (39 lat), Basha (29 lat), Mak (28 lat), Janicki (27 lat), Niepsuj (24 lata). Średnia wieku zawodnika podpisanego w tym okienku? Ponad 30 lat!

Niemal na pewno kontrakty przedłużą: Kuba (34 lata) i Brożek (36 lat). Średniej wieku podawać nie muszę...

Do tego już w kadrze jest Sadloka (30 l.), Buchalik (30 l.), Drzazga (24 l.), Klemenz (24 l), Savicevic (25 l).

Może przedłużą Burlige (31 l) i Pietrzaka (27 l.).

To dla tych, którzy myślą, że Wisła gra juniorami.
Odpowiedz cytując