mr_kwolf napisał(a):

Ja to bym wolał mieć np. Messiego zamiast Drzazgi tylko co z tego?
Przykład z Angulo akurat słabo trafiony, bo śmiem twierdzić, że z Kolarem z przodu to mogliby się nie utrzymać i wtedy to 500k euro to byłaby bardzo słaba rekompensata.
Ogólnie podsumowywując to zachowujesz się jakbyśmy mieli wykupiony jakiś abonament na grę w Ekstraklasie i nam nie groził spadek. Inaczej nie jestem w stanie wytłumaczyć twojej chęci ściągania tylko młodych, których będzie można sprzedać, ale mogą też okazać się całkowitymi niewypałami.
|
W tym okienku Wisła podpisała: Boguski (35 lat), Wasilewski (39 lat), Basha (29 lat), Mak (28 lat), Janicki (27 lat), Niepsuj (24 lata). Średnia wieku zawodnika podpisanego w tym okienku? Ponad 30 lat!
Niemal na pewno kontrakty przedłużą: Kuba (34 lata) i Brożek (36 lat). Średniej wieku podawać nie muszę...
Do tego już w kadrze jest Sadloka (30 l.), Buchalik (30 l.), Drzazga (24 l.), Klemenz (24 l), Savicevic (25 l).
Może przedłużą Burlige (31 l) i Pietrzaka (27 l.).
To dla tych, którzy myślą, że Wisła gra juniorami.