WHITE*STAR napisał(a):

Niech wydają swoje pieniądze jak chcą, tylko niech nie nazywają tego zbiórkami na ratowanie klubu, a po prostu: zbiórkami na kontrakty starych zawodników.
Oto dlaczego Peszko jest dzbanem:
https://youtu.be/sKAU6Igw1Ko
Oraz
https://youtu.be/OddOc3MHFxs
Więcej tego dlaczego obecna polityka transferowa Wisły jest głupia nie będę Ci tłumaczyć. Każdy rozumny już by zrozumiał.
Dla innych: jestem przekonany, że trochę bardziej ogarnięci właściciele każdego ekstraklasowego klubu, który ledwo wiąże koniec z końcem, woleliby teraz mieć Kolara strzelającego 11 goli i 500 tys ⏠z jego transferu, niż Igora Angulo z jego 24 trafieniami. Ten przykład wystarczająco dużo mówi o tym, jakich piłkarzy warto podpisywać.
|
Ja to bym wolał mieć np. Messiego zamiast Drzazgi tylko co z tego?
Przykład z Angulo akurat słabo trafiony, bo śmiem twierdzić, że z Kolarem z przodu to mogliby się nie utrzymać i wtedy to 500k euro to byłaby bardzo słaba rekompensata.
Ogólnie podsumowywując to zachowujesz się jakbyśmy mieli wykupiony jakiś abonament na grę w Ekstraklasie i nam nie groził spadek. Inaczej nie jestem w stanie wytłumaczyć twojej chęci ściągania tylko młodych, których będzie można sprzedać, ale mogą też okazać się całkowitymi niewypałami.
PS. Niepsuj 23, Janicki 26, Mak 27 lat. Też nie są oldboye na jeden sezon jak próbujesz nam tu wmówić.