|
@WHITE@STAR
I znowu się przywalasz do osób wydających swoje pieniądze. Masz jakiś ewidentny problem z tym. Najpierw Wojciech Kwiecień, teraz Socios.
O jechaniu po Peszce nawet nie wspomnę. I czym on sobie zasłużył na nazywani dzbanem?
I zbiórka celowa była na Wasyla, a nie na niego. Nie siej nieprawdy.
Jeśli nie widzisz różnicy w budżetach Junco a Głowackiego to tylko mogę sobie się zaśmiać. To przykre że pamięć może być aż tak krótka.
Rozumiem, że zarząd w styczniu nie miał co robić tylko przeprowadzać transfery?
|