Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85184
Stary 18.06.2019, 18:15
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Kolejna oderwana od rzeczywistości sierota po Cupiale, niestety.
Transfery odpowiadają naszym możliwościom finansowym, które są gówniane. W sumie to były świetne ruchy, bo wszyscy sprowadzeni grali i robili liczby.
Teraz przedłużyliśmy Bashę, pozyskaliśmy trzech ligowców - czego W*S oczekujesz?
Bullshit. Nic nie rozumiesz. Nie chodzi o poziom piłkarzy, a perspektywy, oszczędności i zarobek. 100 x bardziej wolę transfery anonimów z zagranicy, w dobrym wieku niż transfer kolejnego 27-35 letniego ekstraklasowicza. Okazuje się, że w pół roku młodego, średniej klasy zawodnika idzie wprowadzić na taki poziom, by dało się na nim zarobić (Lis, Kostal, Kolar). Natomiast biorąc takich piłkarzy jak Peszko czy Burliga, nie tylko nie podnosimy znacząco poziomu sportowego, nie dajemy sobie zarobić zabierając miejsce młodym, to jeszcze płacimy im większe kontrakty niż piłkarzom na dorobku.

Przeciętniak po ukończeniu 27 roku życia nie powinien znajdować zatrudnienia w Ekstraklasie. Wisła natomiast z takimi podpisuje, ku zadowoleniu motłochu, nie myślącego dalej niż o najbliższej rundzie.
Odpowiedz cytując