Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85183
Stary 18.06.2019, 17:58
Czyli zajmując 9 miejsce wychodząc powoli na prostą nadal jest źle bo nie ściągamy gwiazd Ekstraklasy czy tym podobnych lig?


Jeżeli grupa ludzi zarabiająca średnią krajową chce sponsorować klub to tez jest źle?


Jeżeli gośc wykłada swoje ciężko zarobione pieniądze na piłkarza który dal jakość drużynie i pomógł w stawianym sobie celu utrzymania w Ekstraklasie to jest źle?


Ida Twoim tokiem myślenia powinniśmy grać w tej 4 lidze bo na to nas chyba stać....
Odpowiedz cytując