Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85180
Stary 18.06.2019, 16:36
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Tak na marginesie z wywiadu na interii:

Czy nowym udziałowcem klubu może zostać Wojciech Kwiecień, który pomagał Wiśle za rządów prezes Sarapaty, a ostatnio utrzymywał Sławomira Peszkę?

JK: Co do kontraktu Sławka Peszki to zaszło tu jakieś nieporozumienie. Klub od początku pokrywa pełne wynagrodzenie zawodnika z własnych środków i nikt go nie utrzymuje dodatkowo.

Jakbym już miał kogoś wyciągnąć ze Śląska to 100 razy wolałbym Robaka
Oficjalnie tak, ale nieoficjalnie Kwiecień zwiększył sponsoring, żeby było na Peszkina. Wisłocki to tłumaczył w jednym z wywiadów.

WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
Czyli Wisłę stać na płacenie 34-letniemu Polakowi 40 tys. zł miesięcznie, a nie stać, np. na płacenie 20 tys. zł miesięcznie zdolnemu Hiszpanowi z 3 ligi hiszpańskiej?

Napiszę jaśniej: Jeśli Wisły nie stać na dobrych piłkarzy, to tym bardziej nie stać jej na słaby skauting i nieudane transfery z przepłacanej na potęgę Ekstraklasy.
Czyli kogo? Kiko już tutaj nie ma, a jak widać po innych klubach (większość hiszpańskich transferów to nieporozumienia) nie każdy zabrany Hiszpan z ligi podwórkowej robi u nas furorę.

WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post

Zasłużyli organizacyjnie - prawda. Natomiast pod względem transferów do klubu, póki co niczego nie pokazali. Już lepszych zawodników, na których udało/uda się zarobić ściągał poprzedni zarząd, z Junco na czele.
Reasumując: szanuję pracę organizacyjną Królewskiego, Jażdżyńskiego, Obiedzińskiego i Wisłockiego. Natomiast transfery ich oraz trenera Stolarczyka - chyba poza Savicevicem - są do dupy. I tylko je krytykuje, a nie całą resztę. Przy okazji: w Pogoni też Stolarczyk nie robił super transferów i Runjac wymienił tam prawie całą kadrę.


Czyli które? Burliga, Klemenz czy Peszko to są transfery do dupy? To na co ty liczyłeś? Na zawodnika za darmo, ściąganego na biegu, którego po pół roku sprzedamy za milion w twardej walucie?
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 18.06.2019 o godz. 16:40.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując