|
Myślę, że na żadną z tych rzeczy nas nie stać w tym momencie.
Peszko był pozyskiwany w desperacji i na bardzo krótki okres czasu.
Ja bym chętnie widział u nas perspektywicznych zawodników skądkolwiek ale ciężko będzie znaleźć kompetentnych ludzi, nawet do znalezienia takowych, a co dopiero ich pozyskania. Wisła nie jest w tym momencie wymarzonym miejscem do pracy dla dyrektora sportowego, skauta czy... piłkarza.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|