Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85179
Stary 18.06.2019, 16:34
Myślę, że na żadną z tych rzeczy nas nie stać w tym momencie.

Peszko był pozyskiwany w desperacji i na bardzo krótki okres czasu.

Ja bym chętnie widział u nas perspektywicznych zawodników skądkolwiek ale ciężko będzie znaleźć kompetentnych ludzi, nawet do znalezienia takowych, a co dopiero ich pozyskania. Wisła nie jest w tym momencie wymarzonym miejscem do pracy dla dyrektora sportowego, skauta czy... piłkarza.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując