|
Ech.....w styczniu każdy by brał 14 miejsce z pocałowaniem ręki, oby tylko została ESA a nie IV liga bądź B klasa...
Teraz szum, gdzie są dobre transfery, bierzemy szrot którego nikt nie chce..... Czyżbym przespał jakiś okres i Wisła miała super sponsora, spłacone długi i a-lot-of kasy na kontach? Bo jeżeli nie, to dalej siedzimy zadłużeni, więc cieszyć się, że nadal jesteśmy w naszej śmiesznej ekstraklapie.
Pozdro
|